SEO для інтернет-магазину: оптимізація сайту та пошукове просування

Індивідуальний шлях для e-Commerce у ТОП.

SEO для інтернет-магазина

SEO-просування інтернет-магазина – це комплекс дій, спрямований на поліпшення
обходу, індексації та ранжування сайту, що продає товари онлайн.

Нам уже довіряють просування

SEO для інтернет-магазина
SEO для інтернет-магазина
SEO для інтернет-магазина
SEO для інтернет-магазина
SEO для інтернет-магазина
SEO для інтернет-магазина

Просування та розкрутка інтернет-магазину

Просування у сфері e-Commerce – особливий напрям, що вимагає розуміння
принципів роботи онлайн-магазинів і вміння оптимізувати сайт
до поточних алгоритмів пошукових систем.

SEO для інтернет-магазина

Аналіз

Прийняті рішення мають бути обґрунтовані. Індивідуальна стратегія просування будується на глибокому дослідженні ніші, конкурентів, кластерів.

SEO для інтернет-магазина

Досвід

Навчене око і досвід роботи в e-Commerce формують розуміння принципів розкрутки інтернет-магазинів у пошуку, позитивних і актуальних практик просування.

SEO для інтернет-магазина

Системність

Робота з просування магазину – це цілий комплекс різнопланових, але взаємопов’язаних завдань з технічної та внутрішньої оптимізації, побудови якісного профілю посилань, поліпшення контенту і користувацького досвіду.

SEO для інтернет-магазина

Систематичність

SEO – це постійний процес. Відсутність уваги до сайту часто веде до просідань у пошуковій видачі. А впровадження змін без участі SEO-фахівця різко підвищує ризик проблем і помилок з боку пошукових систем.

Що входить у пошукове просування інтернет-магазину

Аналіз проєкту та конкурентів

На старті необхідно познайомитися з проєктом, оцінити його стан, взаємодію з пошукачем, проаналізувати конкурентів, щоб зрозуміти основні напрямки їхньої стратегії просування.

Для цього обов’язково проводимо технічний аудит сайту, загальний аналіз конкурентів і оцінюємо їхні посилальні профілі. Отримані дані використовуємо в побудові стратегії просування та оптимізації інтернет-магазину.

Переглянути приклади технічного аудиту від PAN-SEO:

SEO для інтернет-магазина

Технічна оптимізація

У звіті аудиту технічної оптимізації інтернет-магазину ми не тільки описуємо виявлені проблеми, а й даємо конкретні рекомендації щодо виправлення та технічної оптимізації ресурсу. Ці рекомендації можуть використовуватися як ТЗ для розробника, контент-менеджера.

Якісна технічна оптимізація дає змогу “подружити” інтернет-магазин з Google’ом. Поліпшуються обхід та індексація сайту, “розуміння” пошуковою системою структури і контенту. І як наслідок виправлення критичних помилок спостерігається позитивна динаміка в ранжируванні.

Внутрішня оптимізація

Оптимізація і створення продуманих посадкових сторінок позитивно впливають на просування і поведінковий досвід.

Опрацьований структурований контент в e-Commerce не менш важливий, ніж на інформаційних ресурсах. Плюс якісна перелінковка, товарні блоки, візуальна складова. Усе це необхідно для отримання високих позицій магазину в Google і підвищення конверсійності сторінок.

SEO-кейс. Поновлення позицій після просадки.

Створення структури сайту і семантичного ядра

Структура має формуватися на користувацькому попиті. Інтернет-магазин має повністю покривати наміри користувачів, виражені в пошукових запитах.

Глибокий збір і коректна кластеризація семантичного ядра допомагають сформувати очевидну й інтуїтивно зрозумілу користувачеві структуру сайту, а також знайти точки зростання для вже функціонуючого інтернет-магазину.

Зовнішня оптимізація

Побудова посилань з авторитетних сайтів – важливий напрямок просування інтернет-магазину, без якого ранжування в пошуковій видачі проблематичне. Особливо в нішах із високою конкуренцією.

Для формування бюджету і стратегії просування ми використовуємо результати аналізу посилального профілю конкурентів у ніші, а також за окремими кластерами. Це допомагає працювати більш точково, просуваючи окремі сторінки й одночасно нарощуючи авторитет домену.

Кейс про лінкбілдинг для студії-веброзробника
SEO для інтернет-магазина

Пошукова аналітика

Ми постійно моніторимо й аналізуємо стан сайту, статистику, пошукову видачу за запитами, що цікавлять. Так ми можемо оперативно ухвалювати рішення і вчасно реагувати на помилки, що з’являються на сайті, зміни в SERP і алгоритмах пошукових систем.

Систематична аналітика – це спосіб не тільки виявити проблеми, а й знайти точки зростання інтернет-магазину. Це частина якісного розвитку і розкрутки сайту, що продає.

Сфери бізнесу з якими ми працюємо

косметика

медицина

продукти харчування

одяг і взуття

побутова техніка

сантехніка

автотовари

прикраси та аксесуари

Особливості просування та розкрутки інтернет-магазинів

Велика кількість сторінок

На сайті інтернет-магазину створюється і генерується безліч сторінок і не всі вони мають бути в пошуковій видачі. Необхідно виділити важливі адреси та налаштувати їхню коректну індексацію, виключивши дублі та малокорисні сторінки.

Наявність на складі

Товари в інтернет-магазині – явище непостійне. Вони з’являються і зникають з наявності. І потрібно вирішити, що робити зі сторінками товарів, що випадають. Коректний алгоритм роботи з товарами, яких немає в наявності, забезпечує нормальне просування сайту і кращий користувацький досвід.

Контент-маркетинг і бренд

Бренд і впізнаваність – поточний тренд просування в інтернеті. Серед зростаючого масиву контенту, що автоматично створюється, і в контексті генеративної видачі Google саме бренд допоможе виділити інтернет-магазин, заручитися довірою і забезпечити проєкту видимість у мережі.

Структуровані дані

Структуровані дані відмінно читаються й інтерпретуються пошуковою системою Google. Робота з мікророзміткою інтернет-магазину допомагає підвищити видимість сайту в пошуковій видачі.

Фільтри та пошук

З одного боку, результати фільтрації та пошуку сайтом – потужний інструмент просування в e-Commerce, та в разі некоректного використання вони стають джерелом помилок і проблем.

SEO та реклама

Чудових результатів можна досягти у спільній роботі з пошукового просування інтернет-магазину і запуску рекламних кампаній.

Переваги пошукового просування інтернет-магазину в PAN-SEO

Реалізація рекомендацій Google щодо оптимізації сайтів

Впроваджуємо рекомендації пошукової системи через призму досвіду.

Максимальна швидкість на відповідний бюджет

Враховуємо бюджет і можливості замовника під час розроблення стратегії.

Більше, ніж просто SEO

Даємо більше, ніж роботи за планом: допомагаємо вдосконалювати функціонал сайту, юзабіліті, роботи з різними типами контенту.

Гнучкі умови

Пропонуємо гнучкі умови роботи та оплати: фіксована ставка або погодинний облік.

Обґрунтовані рішення

Обґрунтовані рішення Глибоко аналізуємо сайт, нішу, видачу й оцінюємо з позиції досвіду та робочих практик для прийняття рішень.

Ціна просування інтернет-магазинів

Start

20 годин на місяць

Помітне зростання позицій і трафіку після 6 місяців просування сайту.


Плануємо роботи так, щоб врахувати і обов’язкові дослідження, і продуктивні завдання, створені для зростання трафіку. Починаємо з критичних технічних проблем, переважно виділяємо час на внутрішню оптимізацію, семантику та створення контенту.

Standard

35 годин на місяць

Стабільне плавне зростання позицій і трафіку з 4 місяця просування сайту.


Починаємо з низки аналізів та аудитів, які допоможуть створити індивідуальну стратегію вже на перший місяць.

Прискорені темпи опрацювання семантики і створення нових посадкових сторінок.

Pro

50 годин на місяць

Помітний результат з перших місяців SEO-просування проєкту.


Глибокий аналіз технічної SEO оптимізації сайту, ніші, конкурентів, зовнішнього просування. Активна підготовка контенту для пріоритетних напрямків, розробка нових сторінок і блоків уже в перший місяць. Старт посилального просування другого місяця.

FAQ: поширені запитання про SEO для інтернет-магазину

Скільки коштує просування інтернет магазину?

Ціна SEO-робот – від $15 на годину. Підсумкова вартість залежить від бажаного темпу просування. Також загальний бюджет має враховувати необхідність доопрацювань по сайту, роботу зі створення та публікації контенту на сторінках інтернет-магазину і зовнішніх ресурсах.

Коли буде видно результат із просування інтернет-магазину?

Залежно від стану сайту, необхідного обсягу робіт з просування і конкурентності ніші, результат може бути помітний як через місяць, так і через півроку.

Скільки продажів я отримаю?

Кількість продажів залежить не тільки від залученого трафіку, а й від якості опрацювання сторінок (дизайн, відсутність помилок у верстці, скриптах, якість форм і багатьох інших факторів). Тому ми не можемо гарантувати якусь конкретну кількість конверсій. однак, під час робіт з оптимізації сайту і контенту, ми даємо рекомендації щодо поліпшення юзабіліті, усунення проблем, що заважають конверсії. Також, за можливості, ми відстежуємо динаміку зростання конверсій на сайті і за необхідності, коригуємо стратегію.

Хто займатиметься розкруткою сайту мого магазину?

PAN-SEO – невелика команда. Ви можете познайомитися з нами на сторінці “Про нас”.

Які результати від SEO-оптимізації я отримаю?

Основні результати, до яких ми прагнемо: плавне безпечне нарощування посилальної маси з формуванням коректного природного профілю, поліпшення видимості в Google, приріст трафіку на цільові сторінки, нарощування конверсій і поліпшення поведінкових чинників користувачів, а також підвищення помітності та клікабельності в пошуковій видачі Google.